Dans

Bahçeşehir Sanat olarak her biri alanında uzman dans eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile her yaştan insana dansı sevdirmek birincil amaçlarımızdandır.

Ayrıca Yaşamanın keyif ve tutku dolu etkinliklerinden beslenerek, samimi, evrende ki en iyi iletişim aracı ve duyguları ortaya çıkarma sanatı olan DANS ile buluşturmak ve Bahçeşehir Sanat’ın büyülü atmosferine dâhil edip, daha sağlıklı, özgüveni yüksek, özgür bireyler yetiştirilmesini sağlamaktır.

Dersler:

Düğün Dansı

Latin Dansları (Salsa – Bachata – Rumba – Cha cha)

Tango

Zumba

Halk dansları (Oryantal, Roman, Flamenko)

Düğün Dansı

Yeni bir hayata adım attığınız ve belki de en özel gecelerinizden biri olan düğün gecenizde muhteşem bir dansla misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. Bahçeşehir Sanat Düğün Dansı kursu ile size özel koreografiler ve müziklerle ortalama 8 derste unutulmayacak bir performans sergileyebilirsiniz. Vals, rumba, salsa, bachata, cha cha cha, zeybek ve dilediğiniz her dansı düğününüzde yapabilirsiniz.

En özel gecenizi çok özel bir Dans ile unutulmaz kılın !

Günümüzde düğün dansı ile ilgilenen çiftlerin sayısı  gitgide artmakta ve talep yoğunluğu fazlalaşmaktadır. Geceyi güzel bir etkinlikle büyülemek isteyen çiftler için, karakterlerine, kişiliklerine ve  yapılarına uygun bir dans ve özel bir koreografi belirlenip eğitim verilmektedir. İster düzenli, cazibeli yada sade, ister misafirlerinize görsel bir şölen yaşatacağınız kıpır kıpır danslar seçebilirsiniz. Yapacağınız tek şey Bahçeşehir Sanat Dans kursumuza gelerek müziğinizi seçmek 🙂